dr SEBASTIAN ŁOPATO

Jestem absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Tytuł lekarza dentysty uzyskałem 

w 2011 roku. Od wielu lat moją pasją jest również medycyna estetyczna.

 

Asymetria twarzy, nieprawidłowe proporcje, nieakceptowany przez pacjenta wygląd często spowodowany jest nie tylko procesami starzenia się organizmu czy problemami skórnymi. Mogą one być spowodowane zaburzeniami mięśniowymi, zębowymi lub nieprawidłowym rozwojem szczęk. Kombinacja uprawiania tych dwóch dziedzin medycyny – stomatologii i medycyny estetycznej – pozwala mi szerzej spojrzeć na problem estetyczny pacjenta.

 

Najważniejsze jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo jak i w pełni profesjonalne podejście do Twojego problemu. Stawiam na naturalne efekty pozabiegowe. Cierpliwość oraz umiejętność aktywnego słuchania pozwalają mi w pełni zrozumieć i określić Twoje potrzeby oraz zdobyć bezcenne zaufanie.

 

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz zakres umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W swojej pracy stosuję tylko certyfikowane i bezpieczne preparaty sprawdzone od wielu lat.

 

 

Serdecznie zapraszam na konsultacje i zabiegi oraz do śledzenia mojego konta, na którym publikuje swoje efekty zabiegowe i nie tylko.